prognoza pogody dla Polski i siata
sprawdź pogodę przed
wyjazdem (nowe okno)

 

USTRONIE MORSKIE
USTRONIE MORSKIE - spokojne, nadmorskie kąpielisko. Urozmaicony brzeg morski opada tu miejscami stromym, klifowym urwiskiem ku pięknej, czystej, piaszczystej plaży. Dużą atrakcję stanowią tu dwa mola spacerowe wybiegające ponad 100 metrów w morze i naturalny nadbrzeżny park leśny. Miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej mogą korzystać ze specjalnie wyznaczonych szlaków turystycznych ciągnących się wzdłuż wybrzeża morskiego. Miejscowość oddalona 11 km od Kołobrzegu.
OFERTA DLA EMERYTÓW I ZAKŁADÓW PRACY

PENSJONAT "MEWA"
POŁOŻENIE BUDYNKU GŁÓWNEGO: kameralny (max 60 miejsc) pensjonat położony jest w centralnej części Ustronia Morskiego w odległości zaledwie 50m od morza(!), w pobliżu parku nadmorskiego, promenady spacerowej, na sporym zielonym terenie.
ZAKWATEROWANIE: Do dyspozycji gości przytulne pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami (WC, kabina natryskowa, umywalka). Każdy pokój wyposażony w TV i sprzęt plażowy. Część pokoi z widokiem na morze. Na parterze budynku sala gdzie można organizować zajęcia bądź zabawy czy spotkania okolicznościowe.
DO DYSPOZYCJI: plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grilla, organizowania ogniska, na parterze budynku sala gdzie można organizować zabawy. Pensjonat znajduje się na terenie ogrodzonym, bezpiecznym dla wypoczynku dzieci i dorosłych. Jadłodajnia serwująca same pyszności znajduje się w odległości 100m od pensjonatu.

Cena za 1 dzień pobytu/1osoba : 55.oo zł
 • zakwaterowanie w pokoju z łazienką
 • wyżywienie 3 x dziennie
 • podatek VAT
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • spotkanie uczestników wycieczki przy kawie i słodkim poczęstunku
 • wycieczka do Kołobrzegu z przewodnikiem

Istnieje możliwość
poszerzenia programu:

 • rejs statkiem Pirat w Kołobrzegu
  wycieczka kolejką po Ustroniu Morskim
 • wycieczka do Lasu Kołobrzeskiego - 1000-letnie Dęby - "Warcisław" "Bolesław"
 • wycieczka na Rancho Indian i do MINI ZOO w Zieleniewi
KONTAKT Z PENSJONATEM:
tel : 0 509 57 22 11, e-mail: navigator60@wp.pl

ATRAKCJE W OKOLICY:

 • KOŁOBRZEG: Miasto oddalone 12 km od Ustronia Morskiego, polożone nad Bałtykiem .szereh atrakcji turystycznych: rejs statkiem po morzu, kompleks basenów "Morska Odyseja", Stare Miasto z licznymi zabytkami oraz muzea. Kolegiata z XIV wieku, Latarnia morska z trasem widokowym. Statki pasażerskie w porcie
 • DOBRZYCA - Centrum Hortulus: Miejscowośc oddalona o 9 km od Ustronia Morskiego, znajduje się tam Centrum Ogrodnicze HOTRULUS "Ogród i Galeria", połozone na 70 hektarach ogrody, pzredstawiające różne style: ogród japoński, ogód skalny, ogród angielski, ogród na dachach,ogród francuski, ogród wodny.Wycieczka po grodach zajmuje ok 1.5 godziny.
 • GĄSKI - miejscowść nadmorska, oddalona o 7 km od Ustronia Morskiego. Znajduje się tam unikalna, zabytkowa latarnia morska. Piesza wycieczka około 2 godzin wzdłuż plaży.
 • SZLAKIEM NAJSTARSZYCH DĘBÓW W POLSCE - USTRONIE MORSKIE: W gminie Ustronie Morskie znajdują się najstarszy dąb w Polsce BOLESŁAW około 850 lat i troszke młodszy WARCISŁAW 720 lat.Ponieżej mapka z zaznaczonymi dębami w Lesie Kołobrzeskiem
 

mail
C Biuro Usług Turystycznych "NAVIGATOR"
ul. Cicha 6b/2, 78-100 Kołobrzeg,
tel./fax: +48/94/35 111 04 lub kom. +48/509 57 22 11,

navigator60@wp.pl
 
     
Mamy dostęp do informacji zapisanych za pomocą cookies. Robimy to w celach statystycznych oraz aby dostosować wygląd strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą to też stosować usługodawcy, których mechanizmy sieciowe wykorzystujemy na naszych stronach, np. dostawcy aplikacji multimedialnych. Uważam, że pozostając dalej na stronie, wyrażasz na to zgodę. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookie zapisywały się w pamięci twojego urządzenia, zmień ustawienia przeglądarki internetowej lub urządzenia, z którego korzystasz.