prognoza pogody dla Polski i siata
sprawdź pogodę przed
wyjazdem (nowe okno)

 

TURNUS DLA EMERYTÓW
I RENCISTÓW w MIELNIE

Obiekt położony jest w samym centrum miasta, przy promenadzie prowadzącej go głównego wyjścia na szeroką i czystą plażę. Budynek 3 kondygnacyjny, po generalnym remoncie. Posiada pokoje 2,3 osobowe wyposażone komfortowo (tapczany 1 osobowe, szafy ubraniowe, radia, stoliki, krzesła). W każdym pokoju telewizor, balkon i łazienka (WC, umywalka, natrysk). Do dyspozycji gości: kawiarnia, biblioteka, sala bilardowa, wyznaczone miejsce na ognisko, sauna, jaccuzi, sala fitness.
Bardzo dobre warunki do wypoczynku, leczenia i rahabilitacji.

UWAGA! Jadalnia znajduje się na sąsiedniej posesji oddalonej ok.100 m.

Cena pobytu 7 dniowego
TERMIN:
miejsce w pokoju 2-3  osobowym
 
 

ŚWIADCZENIA:

 • zaczynają i kończą się o wybranej przez gości porze
  dowolnym posiłkiem

CENA OBEJMUJE:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie 3x dziennie
 • podatek VAT


WARTO WIEDZIEĆ:

 • dodatkowa opłata klimatyczna ok.2,oo - PLN
  za 1 osobę za 1 dzień pobytu płatna w recepcji
 • zakaz przywożenia zwierząt domowych
 • bezpośrednie połączenie Mielna z dworcem PKP w Koszalinie - autobusem MPK nr 1 i mikrobusem kursującym co 15 minut (odległość Mielno- Koszalin wynosi 12 km)
 • ośrodek znajduje się na terenie ogrodzonym z wyznaczonymi miejscami do parkowania samochodów
 • doskonała propozycja dla spragnionych morskich uciech i rozrywki
 • idealne miejsce dla wypoczywających rodzin


Mielno - miejscowość i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu. Położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza i Jeziora Jamno, które idealnie nadaje się do uprawiania sportów żeglarskich i wędkowania. Wczasowicze mogą korzystać z rozmaitych form rozrywki i rekreacji. Na dzieci czekają liczne zjeżdżalnie wodne na plaży, wesołe miasteczka, po jeziorze kursuje stateczek wycieczkowy. Dzięki doskonale rozwiniętej gastronomii, licznym kafejkom znajdzie tu miejsce turysta szukający nastroju jak i ten "spragniony" słońcem na plaży.


mail
C Biuro Usług Turystycznych "NAVIGATOR"
ul. Cicha 6b/2, 78-100 Kołobrzeg,
tel: +48/94/35-111-04 lub 35-232-66, navigator60@wp.pl
 
     
Mamy dostęp do informacji zapisanych za pomocą cookies. Robimy to w celach statystycznych oraz aby dostosować wygląd strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą to też stosować usługodawcy, których mechanizmy sieciowe wykorzystujemy na naszych stronach, np. dostawcy aplikacji multimedialnych. Uważam, że pozostając dalej na stronie, wyrażasz na to zgodę. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookie zapisywały się w pamięci twojego urządzenia, zmień ustawienia przeglądarki internetowej lub urządzenia, z którego korzystasz.